نماشویی : کار در ارتفاع , نماشویی ساختمان بدون داربست در تهران

نماشویی

مجموعه سابی سنگ تهران با نیروهای دارای بیمه و مجرب کار در ارتفاع خدمات نماشویی ساختمان در تهران و کرج و مناطق حومه را بدون داربست و با قیمت های مناسب ارائه میکند . نماشویی به معنای شستشو نما میباشد خب این جمله بسیار ساده است و قابل فهم و درک ولی آیا واقعا میدانید که چه مشقت ها و سختی هایی را باید تحمل کرد تا یک نمای شیشه ای تمیز و پاکیزه شود؟همیشه شما دیده اید که افرادی از بناهای بلند و آسمان خراش ها معلق و آویزان هستند و خود را بوسیله بند حمایل مهارکرده اند تا از خطرات جانبی در امان بمانند و به پائین سقوط نکنند.

نماشویی

نماشوها عمدتا دارای یک سطل مخصوص هستند که مواد شوینده مورد نیاز را در داخل آن همراه با آب ریخته اند و ابزار و تجهیزات مخصوصی را هم برای پاک کردن گرد و غبار روی شیشه ها در اختیار دارند.خب تا به این جای کار با مفهوم نماشویی آشنا شدیم ولی بهتر است که کمی بیشتر با جزئیات این کار آشنا شویم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

نماشویی : کار در ارتفاع

یکی از اصطلاحاتی که برای نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد کار در ارتفاع است . شستشوی شیشه ها و نمای ساختمان های بلند و برج ها نیازمند استفاده از تجهیزات خاص و مهارت بالای پرسنل کار در ارتفاع میباشد. عمدتا این امر برای آسمان خراش ها به کار برده میشود و ساختمان هایی که حداقل بالای ده طبقه هستند و نمای شیشه ای دارند خب در کلانشهر ها یکی از دلایلی که سبب میشود تا نما کثیف شود آلودگی هوا است علاوه بر این بار باران و برف هم میتواند در جهت کثیف سازی نما دست داشته باشد.

اگر کمی دقت کنید درمیابید که ما فقط در رابطه با نماهای شیشه ای صحیت کردیم ولی نماهای آجری هم میتوانند در این زمینه نیز قرار بگیرند به خصوص آجرهای سه سانت که به رنگ نخودی میباشند به راحتی و پس از گذشت چندین ماه حالت سیاه شدگی را به خود میگیرد و باید تمیز شود تا جلوه بد خود را از بین ببرد البته نکته مهم اینجاست که نحوه شستشو آجر نیز با شیشه و رفلکس متفاوت است و توسط پمپ های فشار قوی آب و شلنگ ها و لوله های مخصوص آب به آن پاشیده میشود.

نماشویی ساختمان

این مجموعه حدود 20 سال است که دارای سابقه بسیار درخشانی در زمینه نماشویی ساختمان و کفسابی میباشد که سعی دارد تا هر روزه بر کیفت خدمات خود نیز بیفزاید تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کند میتوان گفت که در این صنف مشتری مداری حرف اول را میزند و دوم کیفیت اراده خدمات و علاوه بر این ها سرعت انجام کار میباشد و ما سعی میکنیم که در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن امور نماشویی ساختمان شما را انجام دهیم و به اتمام برسانیم.

بهترین و با کیفیت ترین خدمات نماشویی ساختمان در تهران و کرج را از ما بخواهید.

ارزانترین تعرفه نماشویی ساختمان را از سابی سنگ تهران بخواهید.

نماشویی بدون داربست

نماشویی به معنای شستوشو نما در ارتفاعات است و بهترین روش برای تمیز کردن نما به کار می رود. در چند سال قبل برای شستوشوی نما که ارتفاع زیاد داشتند از داربست استفاده میشد ولی در دهه جدید برای نماشویی بدون دابست از طناب یا رلپل استفاده می شود.

مضرات استفاده از داربست:

1.مضراتی که داربست برای این نوع کار دارد هزینه و خطرات بسیار زیاد آن است.

2.بستن داربست فضای زیادی را در کوچه و خیابان اشغال میکند.

3.راه ست بسیار راحت برای دسترسی سارقان به منزل یا محل کار شما.

مزیت استفاده از طناب یا راپل:

1.امروزه طناب یا راپل کاربرد بهتری در نماشویی بدون دابست دارد.

2.استفاده از طناب یا راپل هم خطرات و هم هزینه کمتری را در بر دارد.

3.سرعت نماشور را برای شستوشو نما بیشتر میکند.

نماشور طناب یا راپل ایمن را در بالای ساختمان محکم می بندد و نماشویی را از ارتفاعات بالا آغاز میکند.

نماشویی با طناب به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد که امروزه این نوع از خدمات به بهتربن نحو ارائه می شود.

یکی از تخصصی ترین تیم ها که در این زمینه فعالیت میکند شرکت…….می باشد و خدمات نماشویی با طناب و داربست را در تهران و کرج انجام می دهد.

قابل توجه است که نماشویی بدون داربست با طناب را نمیتوان همزمان با پیچ و رولپلاک انجام داد و حتما نیاز به داربست دارد.

نماشویی در تمیزی ظاهری ساختمان ها تاثیر بسیار زیادی دارد.

تمیز کردن شیشه ها و سنگ های ساختمان هایی که ارتفاع بسیار زیادی دارند کار راحتی نیست نماشویی در این نوع زمینه کاربرد به سزایی دارد.

در شهرهای بزرگ که آلودگی هوا و آلاینده ها بسیار زیاد است و نمای سنگ و شیشه را زشت و ناپسند میکند ،شستوشو دوره ایی نمای ساختمان های با ارتفاع زیاد لازم است.

در نماشویی سنگ هایی که ریزش کرده یا ترک خورده باشند ترمیم می شود.و اگر در زمان لازم(دوره ایی)این کار انجام نشود هزینه زیادی را در بر دارد.

نماشویی در تهران

نماشویی در تهران با دستگاه های سند بلاست،واترجک،واتر سند بلاست و…انجام می شود و یکی از سخت ترین کارهای دنیا ست که با مهارت خاص انجام می شود.

در نماشویی در تهران  روش برای شستوشو وجود دارد:

1.شستوشو با آب که کثیفی سطحی را از بین میبرد و نما، زیبایی خود را به دست می آورد.

2.شستوشو با آب و سیلیس که جرم و لکه ها را پاک میکند.

3.شستوشو با اسید است که این روش برای از بین بردن ماسه از سطح و سنگ گرانیت و بعضی از سنگ ها به کاربرده می شود.

4.و شستشو با مواد نانو که ضد آب است و از نفوذ آب و کثیفی برای مدتی جلوگیری میکند تا سطوح زمان بیشتری تمیز بماند.

شرکت مقانلو با مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها همچنین مواد با کیفیت آماده خدمت در زمینه نماشویی در تهران می باشد.

 

RSS

خدمات کفسابی و سنگسابی

5 Feb 2018

کفسابی با ضمانت کفسابی مغانلو ، بهترین تیم مجرب کفسابی و کف سابیکفسابی ، کف سابی های خودتون رو به ما بسپاریدنمونه کار رایگان کفسابیبا کیفیت ترین کف سابیمشاوره رایگانبا وجدان ترین تیم فنی و متخصص در ایرانکفسابی در کل ایرانکف سابی در تهران و شهرستان هاکف سابی ، کفسابی 24 ساعته ، کار در روزهای تعطیل حتی جمعه !کفسابی با ضمانت اگر از کار ما ناراضی [...]


سابی سنگ تهران در یک نگاه

5 Feb 2018

مجموعه خدمات نظافتی سابی سنگ تهران فعالیت خود را از سال 1381 در تهران شروع کرده است . این گروه نظافتی بصورت تخصصی در زمینه ارائه خدمات کفسابی - نماشویی و سنگسابی ساختمان فعالیت میکند. در مدت فعالیت خود تا کنون به ساختمان های زیادی در استانهای تهران و البرز و در موارد خاصی به [...]


سنگسابی و کفسابی موزائیک , سرامیک و انواع کف و دیوار سنگی در تهران پذیرفته میشود.

15 Jan 2018

کفسابی انواع موزاییک و سرامیک و کف و دیوار های سنگی را در سریعترین زمان در تهران از ما بخواهید . سریعترین ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران با بهترین قیمت را اگر کمی در بین ارائه دهنده های خدمات نظافتی جستجو کنید خواهید فهمید که سابی سنگ تهران پیشرو ترین ارائه دهنده این خدمات [...]


نماشویی در شرق تهران

15 Jan 2018

خدمات کار در ارتفاع شامل کفسابی و نماشویی در شرقت تهران , نماشویی ساختمانهای کوچک و بلند , ساختمانهای اداری , مسکونی و تجاری در همه مناطق شرقی تهران از افسریه تا تهرانپارس و حکیمیه و رسالت و پیروزی با مناسبترین تعرفه های قیمتی و در سریعترین زمان ممکن به شما هموطنان و همشهریان عزیز [...]


سنگسابی در جنوب تهران

15 Jan 2018

گروه خدماتی نظافتی سابی سنگ تهران خدمات زیر را در اسرع وقت میتواند در منطقه های جنوب تهران به متقاضیان ارائه نماید. سنگسابی در جنوب تهران : شامل سابیدن انواع سنگ های مرمر , گرانیت , آنتیک , سرامیک و موزاییک و پله که با قیمت مناسب توسط نیروهای صددرصد بیمه شده و متبحر قابل [...]